Sonia Sarpe, modelja spanjolle me forma super seksi e cila numëron më shumë se 35 mijë ndjekës në rrjetin social “Instagram”.

Sonia po çmend rrjetin duke i lënë gojëhapur të gjithë fansat me fotot e fundit që ka postuar në profilin e saj.

Shumë tërheqëse dhe me një linja perfektë, Sonia është një prej atyre modeleve që të bën për vete sapo e sheh.

Sarpe është e pasionuar pas sportit ndërsa një pjesë të caktuar të ditës së saj ia kushton palestrës për të mbajtur trupin në formë sa më të përsosur.

Sonia do të jetë një nga tifozet më të nxehta të Spanjës në Botërorin e Rusisë, me përfaqësuesen “La Roja”, që do të synojë të fitojë një tjetër Kupë Bote.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”767″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

 
Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook