Meshkujt mendojnë se ata janë shumë të mirë në shtrat dhe i kënaqin femrat e tyre, por ja që nuk është ashtu.

Femrat shpesh akuzohen se ato nuk dinë se çfarë duan, por kur është puna te seksi atëherë ato kanë një të përbashkët, të kënaqen në maksimum.

Dhe kur është puna te seksi, sipas një studimi të fundit të realizuar në Britaninë e Madhe femrat kanë listuar disa gjëra që meshkujt i bëjnë gabim në shtrat:

– Kur nxitohen

– Kur e marrin shtruar

– Kur kanë dhunti të çuditshme

– Kur ai ka mbaruar, por ti jo

– Nuk ju dëgjon

– Zona e kënaqësisë

– Nuk dinë aftësitë e puthjes, ndaj puthin shumë pak

– Kur ju sforcon për gjërat që ju pëlqejnë apo jo

– Pjesët e trupit të një mashkulli janë të ndryshme nga një trup i femrës

– Kur duan të provojnë shumë gjëra bashkë

– Kur nuk i kushtojnë kohë paralojës.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook