Ludovica Pagani është gazetarja sportive më e përfolur e momentit në Itali, por jo vetëm.

Kjo falë bukurisë së saj që është mahnitëse, por dhe formave joshëse që ajo posedon, që për hir të së vërtetës janë të parezistueshme.

Ajo është imazhi i emisioneve sportive të “Sport Italia”, dhe shumë shpejt është shndërruar në një Diletta Leotta e dytë.

Në një kohë mjaft të shkurtër, ajo ka tërhequr vëmendje të madhe në rrjetet sociale, duke arritur 890 mijë ndjekës në Instagram.

22-vjeçarja seksi pritet që të gjatë këtij viti të jetë një ndër modelet më të përfolura në botë.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”791″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook