Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme, ku një 31-vjeçar ka mbërritur i pajetë në spitalin e Fierit.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Patos, të Fierit, ku mësohet se Andi Bendo , dyshohet se ka ndërruar jetë nga overdoza.

Nga të dhënat e para, mësohet se ai ishte përdorues droge, ndërsa ka ndërruar jetë si pasojë e overdozës. 

Deri më tani nuk dihen rrethanat se si ka ndodhur ngjarja dhe kur është ndjerë keq i riu, ndërsa pritet një njoftim zyrtar i policisë.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook