Një burrë 43-vjeçar nga Amerika ishte shumë pranë vdekjes pasi u shpua nga një shtizë gjigande rreth 20 kg që iu ngul në kurriz.

Justin Firth, 43 vjeç, ishte duke punuar në një gardh në Southern Idaho Commodities në Jerome, Idaho, më 27 qershor.

Papritur, një shtizë u shkëput nga një hamall dhe e shpoi 43-vjeçarin përmes shpinës dhe jashtë stomakut.

Pa mundur të lëvizë, Firth thotë se nuk e ndjeu dhimbjen pasi u shpua nga shtiza.

43-vjeçari është shtruar në spital ku ndodhet jashtë rrezikut për jetën, i cili pritet që të dalë nga spitali këtë javë.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook