Modelja superseksi nga Rusia, Nita Kuziman është një bukuri ekzotike e cila të mahnit me format e saj trupore.

Nita është një ndër femrat më të ndjekura të botës së showbizit në rrjetin social “Instagram”.

Asaj i pëlqen bota e modelimit, ndërsa thotë se është shumë profesionale dhe komunikuese, gjë që e ka ndihmuar në karrierë.

Bukuroshja ka studiuar psikologji në Universitetin e Moskës, ndërsa tashmë zbukuron faqet e para të revistave më të famshme, kataloget dhe kalendaret e ndryshme.

Pa dyshim me tiparet e saj ajo është një ndër femrat më të bukura të momentit, dhe ka forma mjaft joshëse.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”771″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook