Stresohemi dhe shpesh herë, kjo çon edhe në bllokimin e trurit, kështu mbetemi pa zgjidhje edhe për çështjet më të thjeshta.

Si shumë herë, astrologjia ndikon në ndarjen mes “indiferentëve” dhe “të stresuarve pa ndalim”.

5 shenjat e horoskopit që stresohen më shumë dhe që të stresojnë shumë njëkohësisht:

1- Virgjëresha

2- Binjakët

3- Peshqit

4- Ujori

5- Gaforrja

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook