Një nga këngëtaret e njohura shqiptare, Afërdita Dreshaj vijon të zejë faqet e para me postimet që bën në rrjetet sociale. Kësaj rradhe jo për trupin e saj po për jetën luksoze që ajo bën.

Së fundmi bukuroshja ka postuar një foto pranë makinës së saj. Një makinë të cilën mund ta konsiderosh goxha luksoze, një ferrari. 

Dreshaj e cila ishte e veshur me atlete dhe tuta sportive duket mjaft bukur dhe sportive gjithashtu.