Mesa duket çifti i famshëm Tuna Patris, i ka zgjidhur krizat dhe mosmarrëveshjet dhe duken të lumtur sërish në krahët e njëri-tjetrit.

Nisur nga postimet e këngëtares në Instagram, dyshja po përjeton një periudhë të bukur dhe shkëndija e tyre është shëndoshë e mirë.

Por ajo çfarë ka tërhequr më shumë vëmendjen, ka qenë postimi i bërë së fundmi nga Tuna, e cila ka shokuar ndjkësit e saj.

“Ai tha: ‘Të jesh e zhveshur kur të kthehem në shtëpi!’”-shkruhet në foton e postuar nga këngëtarja, e cila mesa duket do të ketë një Shën Valentin të flaktë.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook