Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme, në aksin Maqellarë- Peshkopi.

Në aksident janë përfshirë një automjet dhe një motor. Të njëjtat burime bëjnë me dije se nga përplasja ka humbur jetën drejtuesi i motorit 34-vjeç, identieti i të cilit nuk bëhet i ditur.

Ende nuk dihen shkaqet e aksidentit. Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendin e ngjarjes ku po hetojnë rrethanat e mundshme të aksidentit.

Vijon…