Një aksident masiv ka ndodhur në autostradën Tiranë-Durrës, ku nëntë makina janë përplasur me njëra-tjetrën.

Si pasojë e këtij aksidenti, ka sjellë probleme në këtë ask rrugor.

Aksidentet kanë ndodhur pranë rrugës së Rinasit.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe kanë nisur hetimet.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook