Një aksident i rëndë ka ndodhur pak para minutash në autostradën Tiranë-Durrës ku një makinë ka përfunduar në kanal.

Sipas burimeve bëhet e ditur se brenda në makinë ndodheshin edhe fëmijë. Nuk dihet ende nëse ka persona të lënduar.

Policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe po punon për të zbuluar shkaqet e aksidentit.