Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në Gramsh, ku një automjet ka përplasur një vajzë 5-vjeçare.

E mitura me inicialet E.Xh, është transportuar me urgjencë drejt spitalit, ndërsa mësohet se ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Drejtuesi i mjetit, shtetasi S.D., 32-vjeç është vënë në pranga nga policia.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të shkaqeve dhe rrethanave të ngjarjes.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook