Një aksident ka ndodhur tek rruga e Elbasanit, ku një makinë ka përplasur një këmbësore.

Policia bën me dije se e plagosura është një studente, e cila ka marrë plagë të rënda.

Mësohet se e reja pa kalonte rrugën në vija të bardha, kur është goditur nga makina me shpejtësi të lartë.

Nuk ka vonuar shumë dhe policia ka shkuar në vendin e ngjarjes, ku po kryen edhe hetimet e para për aksidentin. 

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook