Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Elbasan ku një motor është përplasur me një autokombajnë.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në fshatin Shalës, pranë Cërrikut, ndërsa viktima është shtetasi O. M., 50 vjeç.

Si pasojë e aksidentit, shtetasi O.M., nuk ka mundur ti mbijetoj plagëve të marra dhe si pasojë ka ndërruar jetë në vendin e aksidentit.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook