Një aksident ka ndodhur tek “Rruga e Durrësit”, në kryeqytet, ku një mjet tip ‘Ford’ ka përplasur një biçikletë.

Mësohet se pas goditjes nga makina, drejtuesi i biçikletës ka marrë lëndime të lehta në këmbë.

Pak minuta pas ngjarjes, në rrugë u krijua trafik dhe rradhë e gjatë makinash, ndërsa më pas gjendja është stabilizuar, duke kthyer qarkullimin normal.

Ende nuk dihen shkaqet e këtij aksidenti, i cili fatmirësisht nuk shkaktoi dëme të shumta, apo fund tragjik për palët.

Për të maPër të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook