Eni Koçi është një nga këngëtaret më seksi të momentit dhe një fakt të tillë e tregon në çdo postim të saj.

Por këtë herë, ajo ka publikuar një moment të dhimbshëm në rrjete sociale.

Këngëtarja ka pësuar një incident duke vrarë gjurin dhe krahas fotos ku e tregon ka shkruar:

“Ja çfarë ndodh kur nuk ke kujdes, dhimbje”, – përfundon Eni duke mos dhënë të tjera detaje nga lëndimi i saj./G.E

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook