Pornostarja nga Minnesota, Olivia Nova është ndarë nga jeta në moshën 20-vjeçare.

20-vjeçarja është gjetur e vdekur në shtëpinë e saj në Las Vegas më 7 Janar.

Kompania ku Olivia punonte, LA Direct Models në një deklaratë të bërë shprehen se shkaku i vdekjes nuk dihet dhe se familjarët e saj janë njoftuar për këtë.

 “Olivia ishte një vajzë e bukur me një personalitet shumë të ëmbël dhe të butë…Ishte shumë e re. Jemi më shumë të tronditur…Pushofsh në paqe, ëngjëll i ëmbël” thanë ata.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”793″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook