Te Fundit

Aktualitet

Me makina ushtrie, arrijnë në Korçë materialet zgjedhore

Kanë arritur në Korçë materialet zgjedhore në KZAZ-të e bashkisë së Korçës. Gazetarja Lorena Kodra raportoi për “BalkanWeb” se materialet zgjedhore u transportuan nga...

Rudina Hajdari: Rama-Meta qëndrime ekstreme, jo për Shqipërinë!

Kryetarja e grupit parlamentar të opozitës së re në Kuvend, Rudina Hajdari, ka komentuar përplasjet e fundit mes kryeministrit Edi Rama dhe Presidentit Ilir...

Në pritje të ekstradimit në Itali, arratiset “Mbreti i...

I konsideruar si Mbreti i Drogës, bosi i organizatës kriminale kalabreze, ‘Ndrangheta’, Rocco Morabito, ka mundur të arratiset nga burgu në Urugai. Në arrati...

“Nëse ka përplasje..”, ish-kreu i PD Elbasan shoqërohet në...

Shoqërohet në polici ish-kreu i PD në Elbasan Aurel Bylykbashi. Burime për “BalkanWeb” bënë me dije se shoqërimi është bërë pas deklaratave të tij...

Meta para mediave: Vendimi i Kolegjit Zgjedhor nuk prek...

TIRANË Presidenti i Republikës Ilir Meta ka komentuar sot para mediave vendimin e Kolegjit Zgjedhor për Partinë Uniteti Kombëtar. Meta tha se vendimi i Kolegjit...

Përplasjet në KZAZ e Kavajës, arrestohet një tjetër qytetar...

Arrestohet një tjetër qytetar i Kavajës i shpallur në kërkim për incidentet e ndodhura pak ditë më parë në KZAZ-në 42 të Kavajës, aty...

Te Fundit

Faqet e para/ Ja çfarë shkruajnë gazetat për sot, e mërkurë 26 Qershor 2019

Pasqyra e lajmeve kryesore të ndodhura gjatë ditës së djeshme. Këto janë titujt kryesorë të gazetave kryesore për ditën e sotme, e mërkurë 26 Qershor. ...

Horoskopi për ditën e sotme, e mërkurë 26 Qershor 2019

Dashi Çfarëdo që të përpiqeni të përmbushni sot, do t’ia arrini qëllimit, mos u shqetësoni për këtë! Kjo është një ditë e mrekullueshme për ju,...

Parashikimi i motit për ditën e sotme, e mërkurë 26 Qershor 2019

E Mërkurë 26 Qershor 2019 moti do të jetë me kthjellime në zonën Perëndimore  dhe vranësira mesatare ku nuk përjashtohet mundësia e rreshjeve të shiut në  zonat...

Me makina ushtrie, arrijnë në Korçë materialet zgjedhore

Kanë arritur në Korçë materialet zgjedhore në KZAZ-të e bashkisë së Korçës. Gazetarja Lorena Kodra raportoi për “BalkanWeb” se materialet zgjedhore u transportuan nga...

Rudina Hajdari: Rama-Meta qëndrime ekstreme, jo për Shqipërinë!

Kryetarja e grupit parlamentar të opozitës së re në Kuvend, Rudina Hajdari, ka komentuar përplasjet e fundit mes kryeministrit Edi Rama dhe Presidentit Ilir...

Kryesore

Me Shumë Lajme