Ballina Aktualitet Aksident i dyfishtë në kryeqytet, automjetet përplasen tek fusha “Ali Demi”

Aksident i dyfishtë në kryeqytet, automjetet përplasen tek fusha “Ali Demi”

Një aksident i cili ka përfshirë dy automjete, ka ndodhur mbrëmjen e sotme në kryeqytet.

Ngjarja ka ndodhur në fushën “Ali Demi” në kryeqytet, ku përplasja mes dy automjeteve ka bllokuar trafikun në zonë.

Mësohet se policia e Tiranës, ka mbërritur menjëherë në vendngjarje.

Ende nuk është raportuar asnjë i lënduar, mirëpo vazhdojnë hetimet për rrethanat e aksidentit në fjalë.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook
Qosja: Pse nuk pranoj dekoratën e këtij regjimi

Aksidenti fatal në Shkodër/ Rritet bilanci i viktimave, humb jetën babai dhe dy vajzat

Aksident fatal në Shkodër, humb jetën babai dhe foshnja 8 muajshe

Arrestohen dy shqiptarët, kapen në kufi me 161 kilogramë drogë (Foto)

Tërbohet sërish moti, ja çfarë na pret javën e ardhshme

Deputeti i PD publikon dokumentat/ Rama do të prishë TK që të fshehë provat e krimit që ka bërë në 99-ën (Foto)

U arrestua nga policia shqiptare, hakeri 25-vjeçar për 60 ditë do të ekstradohet në SHBA ose…

Krim i rëndë në familje/ Sherr me thika mes vëllezërve në Tiranë, një i plagosur (Emri)

I bëri “cirk” policisë nga Tirana në Fushë-Krujë, ja kush është i shumëkërkuari i arrestuar (Emri)

EMRI/ Pranga për hajdutin e makinave, kush është 45-vjeçari nga Durrësi

Artikulli paraprakLazanje vegjetariane (Receta)
Artikulli tjetërLamtumira e fundit/ “Vrasja e njerëzve e ‘kishte lodhur’ Enver Hoxhën”, Nexhmija rrëfen të pathënat mbi regjimin