Ballina Aktualitet Atentati në Vlorë , kush ishte fëmija që i shpëtoi atentatit?

Atentati në Vlorë , kush ishte fëmija që i shpëtoi atentatit?

Atentati me dy viktima të mërkurën në darkë , në Vlorë mund të kishte pasur një bilanc akoma më tragjik. Një fëmijë që luante me bicikletë shumë pranë vendit ku u ekzekutuan të ndjerët, kreu i OSSHE në Vlorë, Roland Saliu dhe biznesmeni, pronar i një media lokale, Mirvjen Hyseni, i ka shpëtuar për mrekulli plumbave.

Ajo mësohet të jetë vajza e mitur e Hysenit, e cila kishte qenë duke luajtur me bicikletë në ambjentet e jashtme të lokalit, pak caste para breshërisë.

Sic shihet dhe në foto, bicikleta ka mbetur aty, si dhe nje palë shapka, që thuhet se janë të fëmijës që ndodhej rastësisht në vendin dhe momentin e gabuar.

 

Panik në SHBA/ Nxënësi 8 vjeçar shkon në shkollë me armë, arsyeja do t’ju habisë

Kaos pas sulmit në Mal të Zi, “blindohet” Ambasada amerikane në Tiranë

Kapen me 29 kg heroinë, pranga shqiptarit dhe 2 grekëve

EMRI/ Ishte kthyer në makthin e Kishës së Laçit, kapet “skifteri” që grabiti tre herë objektin e kultit

VIDEO/ Berisha i nxjerr emrin: Ju tregoj se kush është ministri i Ramës që luan me diamante

“Dikur vije në Kishë, tani je ushtar i ‘të fortëve’ me X6”, kujt ia drejton këtë letër Dom Gjergj Meta

Aksidenti tragjik në autostradë, policia jep detaje: Vajza e re po kthehej nga porti, çfarë iu gjet në portofol

Italia kërkesa për punonjës sezonal, 18 mijë vende në 2018 në bujqësi e turizëm…edhe për shqiptarët

Panik në Mal të Zi, sulmohet ambasada amerikane, agresori hedh veten në erë

Aksident i rëndë në autostradën Tiranë-Durrës, humbin jetën dy persona. Zhduket drejtuesi i “Benz-it” (Emrat)

Artikulli paraprakDurrës, gjenden 64 kg kanabis në det
Artikulli tjetërZgjedhjet vendore, LSI me kandidat për kryebashkiak në Kavajë, ja kush është