Ballina Aktualitet “A ban me ta marr edhe në g*jë z. Kryeministër?”, gazetari ironizon...

“A ban me ta marr edhe në g*jë z. Kryeministër?”, gazetari ironizon komentin

Kanë qenë të shumta reagimet pas vendimit të kryeministrit Edi Rama për të mos pranuar dorëheqjen e ministrit të Brendshëm, Fatmir Xhafaj pas akuzave të bëra në lidhje me vëllain e tij.

Por ka pasur dhe komente pozitive ku mbështetës të Ramës kanë thurur lavde dhe vlerësojnë punën e bërë nga ai në drejtimin e qeverisë.

Gazetari Dritan Laçi i emisionit “Opinion” të Blendi Fevziut, është habitur nga komenti i një qytetari, i cili thotë me ironi se do të bënte gjithçka për kryeministrin.

Duke publikuar komentit e qytetarit në profilin e tij i ka bashkangjitur mbishkrimin:

“A ban me ta marr edhe në g*jë z. Kryeministër?”

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook