Ballina Aktualitet Basha: Nuk do ta ulim kokën! Kamza gati të protestojë për të...

Basha: Nuk do ta ulim kokën! Kamza gati të protestojë për të nxjerrë vendin nga kriza e rëndë! Nuk do të…

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka zhvilluar një takim me qytetarët e Kamzës, të cilët i ka ftuar t’i bashkohen protestave të opozitës.

Basha në një postim në Facebook shkruan se nën drejtimin e Edi Ramës, Saimir Tahirit, Haki Çakos, vendi iu dorëzua drogës dhe sot Shqipëria është vendi me numrin më të madh të azilkërkuesve në Europë. 

Postimi i Bashës:

Qytetarët e Kamzës janë gati të protestojnë për të nxjerrë vendin nga udhëkryqi dhe kriza e rëndë ku e ka futur Edi Rama me bashkëqeverisjen e tij me krimin. 

Nën drejtimin e Edi Ramës, Saimir Tahirit, Haki Çakos, vendi iu dorëzua drogës dhe sot Shqipëria është vendi me numrin më të madh të azilkërkuesve në Europë. 

Nuk do ta ulim koken! 

Nuk do nenshtrohemi por do dalim te gjithe në protestë! Do largojmë aleancën e krimit dhe do i japim alternativën shqiptarëve!

Picture 1 of 24

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook
Kryemadhi: Më 27 janar harrojini flamurët politik, të protestojmë për Shqipërinë, do të jetë mëkat për këdo që…

Aksident në aksin Kavajë-Tiranë, makina përplas çiklisitin 67-vjeçar

Berisha përkujton Rugovën: Sot shqiptarët përkujtojnë 12 vjetorin e vdekjes së Presidentit legjendar të Kosovës

Me shpejtësi skëterrë në autostradë, mjeti përfundon në kanal (Detaje)

“Po nuk të pata unë, s’të ka askush”, ja mesazhi i fortë për vrasjen e Arielës

VIDEO+16/ Pamje të rënda nga ngjarja që tronditi mbarë opinionin, publikohen filmimet e vrasjes në Tiranë

Kush është infermieri 23-vjeçar nga Fieri që i mori jetën Arielës (Foto)

Denoncimi/ Çifti i avokatëve po zhvasin shqiptarët

Basha ngushëllime Jonuz Musliut: Humbje e madhe e një luftëtari të palodhur

Detaje/ Kush janë dy të rinjtë të qëlluar gjatë mesditës së sotme në Tiranë (Emrat)

Artikulli paraprakKrimi makabër/ Gruaja vret babain dhe e varros në kopësht, dëshmon në polici
Artikulli tjetërMjekët po ikin nga Shqipëria, shefi i kardio-kirurgjisë në QSUT pranon të vërtetën e hidhur