Ballina Aktualitet Bënin “seks online”, lirohen vajzat shqiptare së bashku me tutoren e tyre

Bënin “seks online”, lirohen vajzat shqiptare së bashku me tutoren e tyre

SHPËRNDAJE

 

Para disa ditësh u krye një operacion i madh i Policisë së Tiranës lidhur me arrestimin e disa vajzave të cilat bënin seks virtual me klientët përmes kompjuterit. Sot Gjykata e Tiranës vendosi sot lirimin e 5 vajzave të punësuara për të kryer “sex on” line. Gjithashtu Gjykata liroi dhe tutoren e tyre një 34 vjeçare.

Për tutoren 34 vjeçare gjykata vendosi masën “arrest shtëpie” ndërsa vajzat që ushtronin prostitucion do të proçedohen në gjendje të lirë.

 

SHPËRNDAJE

LAJM I FUNDIT/ Alarmohet policia, eksploziv i vendosur në një makinë në Vlorë

Aksident në aksin Elbasan-Peqin, përplasen dy makina por dëmtohet rëndë kalimtarja

FOTO/ Njihuni me burgun që të lë pa fjalë, më luksozi në botë, si hotel me 5 yje

VIDEO/ Pamje rrënqethëse, momenti tragjik kur 25-vjeçaren e shtyjnë në shina dhe përplaset për vdekje nga treni

“Kardiomiopatia”, sëmundja e fshehtë që i mori jetën gazetares Adela Xhamani, ja shenjat e saj

FOTO/ Këshilltari i LSI-së: Ja neni që i detyron shqiptarët të paguajnë për OJF-të e Sorosit

“Fatin e atdheut ta luajmë në kazino”, Profesor Kabo ironizon kandidatin për kryeprokuror Artur Selmani

Shiten aksionet e “Lori Caffe”, familja Hoxha përgjysmon kontrollin e saj në kompani

E bujshme/ Spanja mund të përjashtohet nga Botërori, “fërkojnë” duart italianët

FOTO/ Mbledhja e dy qeverive në Pogradec, qytetarët presin me pankarta Ramën

Artikulli paraprakVjen reagimi PS lidhur me denoncimin e kryetares së LSI në Pukë : “Është një sajesë e momentit”
Artikulli tjetërDeputeti i PS i lënë jashtë liste vendos të flasë: Më e keqja e Shqipërisë është Edi Rama