Ballina Aktualitet Bllokim total i trafikut në autostradën Tiranë-Durrës, policia nis normalizimin e qarkullimit

Bllokim total i trafikut në autostradën Tiranë-Durrës, policia nis normalizimin e qarkullimit

Autostrada Tiranë-Durrës është paraqitur mjaft problemtike dhe me një qarkullim mjaft të rënduar.

Sipas njoftimve të fundit qarkullimi i shumtë i mjeteve që duan të dalin në Tiranë ka sjellë një bllokim total të trafikut duke filluar që nga mbikalimi i Kamzës.

Ndërkhë që forca të shumta policore po mudohen të krijojnë rregull në trafikun e automjeteve.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook