Ballina Aktualitet DENONCIMI/ “Shkova te urgjenca për të marrë ndihmë, por gjeta pastrueset”

DENONCIMI/ “Shkova te urgjenca për të marrë ndihmë, por gjeta pastrueset”

Sali Berisha ka postuar në Facebook-un e tij denoncimin që i ka ardhur nga një qytetar i Lezhës.

Ish-kryeministri Sali Berisha, ka publikuar një denoncim ku sipas tij në Lezhë nuk ka asnjë mjek, pasi të gjithë kanë shkuar për të ndjekur fjalimin e Ramës.

Qytetari thotë se doktorët kanë shkuar në Tiranë për të qenë të pranishëm në fjalimin e Edi Ramës.

Postimi i plotë:

“Urgjenca mjekesore ne duart e sanitareve ne shtetin e Norieges!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

“Mirmrama z Berisha sot nuk u ndjeva mir nga gjendja shendetsore dhe ju drejtova urgjences ne spitalit rajonal lezhe por aty kishin lene pastruset se infermieret dhe doktoret i kishin cuar ne tirane se do mbante fjalim edvin rama. me respek z doktor””.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook
Kryemadhi: Më 27 janar harrojini flamurët politik, të protestojmë për Shqipërinë, do të jetë mëkat për këdo që…

Aksident në aksin Kavajë-Tiranë, makina përplas çiklisitin 67-vjeçar

Berisha përkujton Rugovën: Sot shqiptarët përkujtojnë 12 vjetorin e vdekjes së Presidentit legjendar të Kosovës

Me shpejtësi skëterrë në autostradë, mjeti përfundon në kanal (Detaje)

“Po nuk të pata unë, s’të ka askush”, ja mesazhi i fortë për vrasjen e Arielës

VIDEO+16/ Pamje të rënda nga ngjarja që tronditi mbarë opinionin, publikohen filmimet e vrasjes në Tiranë

Kush është infermieri 23-vjeçar nga Fieri që i mori jetën Arielës (Foto)

Denoncimi/ Çifti i avokatëve po zhvasin shqiptarët

Basha ngushëllime Jonuz Musliut: Humbje e madhe e një luftëtari të palodhur

Detaje/ Kush janë dy të rinjtë të qëlluar gjatë mesditës së sotme në Tiranë (Emrat)

Artikulli paraprakE pazakontë në Fier, 47-vjeçari i helmon pulat dhe qengjat fqinjës, por e pëson keq
Artikulli tjetërÇfarë i kërkon konkretisht Rama Bashës