Ballina Aktualitet E rëndë në Tiranë/ I mituri pret damarët, ja çfarë e shtyu...

E rëndë në Tiranë/ I mituri pret damarët, ja çfarë e shtyu 15-vjeçarin të ndërmerrte këtë akt drastik

Pikërisht sot në Ditën e Verës, një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë, ku një i mitur ka dëmtuar veten.

Ngjarja ka ndodhur në Shkozë, Tiranë, ku një i mitur me inicialet A.N, ka tentuar të vrasë veten.

Burimet nga policia, bëjnë me dije se 15-vjecari ka qenë në banesën e tij dhe në gjendje të dehur, ka prerë damarët e duarve.

Informacion paraprak:

Më datë 14.03.2018, në Shkozë, në banesë, në gjendje të dehur, ka prerë damarët e duarve shtetasi i mitur A. N., 15 vjeç, i cili ndodhet në spitalin e fëmijëve nën kujdesin e mjekeve.

Punohet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook