Ballina Aktualitet Foto Lajm/ Çudia e rradhës, ja çfarë mesazhi lënë disa persona

Foto Lajm/ Çudia e rradhës, ja çfarë mesazhi lënë disa persona

 

Kemi parë herë pas here njoftime nga persona të ndryshëm që lënë njoftime në dyert e bizneseve të tyre.

Kjo vjen si shkak i moshapjes së biznesit nga ana e tyre për një periudhë kohe të caktuar, ku me një shënim i njoftojnë se kur rikthehen.

Por rasti që sjellim është paksa i pazakontë. Me anë të një fotoje të publikuar nga “Dualajm.com” shihet një shkrim i bërë nga persona të panjohur të cilët lajmërojnë konsumatorët e tyre që ditën e sotme ato nuk shërbejnë bar.

LEXO EDHE:  "Lajm urgjent! Mos konsumoni paracetamol 500 mlg, është vdekjeprurës", mesazhi që po "çmend" rrjetin

“Sot nuk shërbejmë bar, faleminderit”, shkruhet në një copë dërrase.

Mesa kuptojmë vendi ku ndodhet shënimi është vendtakimi i shpërndarësit të lëndës narkotike dhe i konsumatorëve.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook