Ballina Aktualitet FOTO/ Masivi shkëmbor bllokon rrugën Kukës-Shishtavec, shembja rrezikon njerëz dhe automjete

FOTO/ Masivi shkëmbor bllokon rrugën Kukës-Shishtavec, shembja rrezikon njerëz dhe automjete

Rruga Kukës-Shishtavec ka mbetur e bllokuar sot, si pasojë e një shembje të një masivi shkëmbor.

Një shembje e një masivi shkëmbor mbi rrugën Kukës-Shishtavec, ka mbajtur të bllokuar këtë aks për mbi një orë.

Automjete dhe njerëz kanë shpëtuar pa dëme, megjithëse rreziku ka qenë i madh për ta gjatë shembjes së shkëmbit.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook