Ballina Aktualitet FOTO+16/ Pamje tronditëse brenda qelisë në Korçë, 27-vjeçari dhunohet për vdekje

FOTO+16/ Pamje tronditëse brenda qelisë në Korçë, 27-vjeçari dhunohet për vdekje

Vdekja e të riut në Komisariatin e Korçës ka tronditur familjarët e tij dhe mbarë opinionin.

Policia nxori si version të vdekjes së djalit nga Korça, faktin se ishte përdorues droge dhe ndaj edhe kishte vdekur.

Mirëpo në foton e mëposhtme, shihet qartë se 27-vjeçari Enea Ftoi, ka shenja dhune në pjesën e kokës.

Enea Ftoi është goditur dhe masakruar në qelinë e Komisariatit të Korçës, ku edhe ka humbur jetën.

LEXO EDHE:  FOTO/ "Prindër që mbajnë fëmijët e tyre të pajetë në krah", këto janë pamjet rrënqethëse nga Siria që tronditën botën

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook