Ballina Aktualitet Fotot dhe video e mbrëmjes se terrorit në Londër

Fotot dhe video e mbrëmjes se terrorit në Londër

Mbrëmja e horroit duket se në Londër nuk do harrohet kurrë sepse ka lënë një shije të keqe për të gjithë me anë të fotove dhe videove që kanë mbetur nëpër rrjet që gjithkush të solidarizohej kundër këtyre përpjekjeve barbare.

 

“Gjyqi shndërrohet në ring”, dy shqiptarët ‘rebelohen’ ndaj trupit gjykues

Gruas shkodrane i ikën “tepeleku i kokës”, i prish ballkonin komshiut për të futur…

FOTO/ Humb kontrollin e automjetit, plagoset rëndë 20-vjeçarja shqiptare, nënë e tre fëmijëve

Kryemadhi vijon me sulmet: Rama po u bën shqiptarëve, atë që nuk ua bënë otomanët për 500 vite

Sinoptikanët japin alarmin: Në fundjavë rikthehet rreziku i përmbytjeve, ja zonat që mund të preken

FOTO/ Kishin fshehur drogën në qeset e plehrave, si u shkatërrua banda shqiptare në Itali (Emrat)

Paralajmërimi i fortë i Ngjelës: Politikanët e korruptuar janë të tmerruar, shumë shpejt do vulosin fundin e tyre

Publikohen fotot e projektit, ja si do të duket Aeroporti i Vlorës

Berisha shpërthen ndaj Ramës: Skënderbuçi i Spiropalit nuk vendosi një tufë lule tek përmendorja e Skënderbeut

Rrëzohet nga dritarja e shkollës, adoleshentja dërgohet me urgjencë në spital

Artikulli paraprakKaos në Itali , dhjetra të plagosur
Artikulli tjetërFillojnë ironitë dhe fotot për të qeshur pas finales së Champions