Ballina Aktualitet FOTO+VIDEO/ Ja si është situata mëngjesin e sotëm në autostradën Tiranë-Durrës

FOTO+VIDEO/ Ja si është situata mëngjesin e sotëm në autostradën Tiranë-Durrës

SHPËRNDAJE
Picture 1 of 16

Policia e Shtetit ka publikuar pamjet e kaosit në autostradën Tiranë-Durrës ku shihet baltë, ujë dhe makina të dëmtuara.

Policia e Tiranës me karroatrec të Policisë Rrugore ka ardhur në ndihmë të drejtuesëve të mjeteve që kanë mbetur të bllokuar në rrugë.

Policia po sposton automjetet nga rruga në prezencë të drejtuesëve të mjeteve.

Firma e mirëmbajties së rrugëve po pastron baltën dhe inertet si pasojë e rreshjeve të shiut.

Qafe-Kashari -Vore-Qafe-Kashari e pa kalueshme.Policia e Tiranes me karroatrec te Policise Rrugore ne ndihme te drejtueseve te mjeteve qe kane mbetur te bllokuar ne rruge.Duke spostuar automjetet nga rruga ne prezence te drejtuesve te mjeteve. Firma e mirembajties se rrugeve po pastron balten dhe inertet si pasoje e rreshjeve te shiut.

Posted by Policia e Shtetit on 30.11.2017

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook

SHPËRNDAJE

Aksident i rëndë në Elbasan, humb jetën 65-vjeçari, policia arreston shoferin (Emri)

Denoncimi: “Eskobari” i Ballkanit emëronte punonjësit e tij në polici

Numri i fundit që ndodhet në vitin tuaj të lindjes tregon shumë për ju: 100% më saktë!

Çmendet moti, ja çfarë na pret javën që vjen

Shenjat e horoskopit që kurrë nuk duhet të dashurohen me njëra-tjetrën, përfundojnë gjithnjë në divorc

Protesta e PD/ Flet deputeti: Shqipëria nuk është më me lugatë por me Balil dhe Habil, nuk do të lejojmë që…

Pse janë trembur sot kaq shumë hordhitë korruptive të Shqipërisë?

EMRI/ Nuk i’u bind urdhërave të policisë, ja si e pëson shkodrani që po transportonte drogë (Video)

VIDEO/ Denoncimi i Berishës: Nuk është Kandahar, por Tirana!

Buxheti i Tiranës 2018: Sa do paguani për taksën e pronës (dyfish), parkimin, hapësirën, rekord nga ndërtimet…

Artikulli paraprakNjoftimi i PD: Situata kaotike në vend, Fushë Kruja në prag katastrofe
Artikulli tjetër“Mbyllni portat e Bovillës, lumi po vërshon drejt shtëpive”, Berisha publikon thirrjen e qytetarit nga Fushë Kruja (Foto)