Ballina Aktualitet Habit Rama/ Uroi gjithë shqiptarët në Ditën e Verës, por ja si...

Habit Rama/ Uroi gjithë shqiptarët në Ditën e Verës, por ja si ka zgjedhur kryeministri ta festojë këtë ditë (Video)

Pas mbledhjes së qeverisë ditën e djeshme,kryeministri Rama ndodhet në qytetin e Elbasanit.

Përmes rrjetit të tij social “Facebook”, kryeministri Rama uroi mëngjesin e sotëm të gjithë shqiptarët për Ditën e Verës, me anë të një fotoje nga një park i qytetit të Elbasanit.

Mirëpo, vetëm pak minuta më parë, Rama postoi një video ku tregoi se si ka zgjedhur ta festojë këtë ditë.

Ai shfaqet në një fushë basketbolli, së bashku me Zahon dhe bashkëshorten e tij Linda, duke luajtur me top.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook