Ballina Aktualitet Kamionat përplasen me njëri-tjetrin, humb jetën shoferi shqiptar

Kamionat përplasen me njëri-tjetrin, humb jetën shoferi shqiptar

SHPËRNDAJE

Këtë të enjte ka gjetur vdekjen një shofer shqiptar në Itali, i cili punonte si drejtues kamioni.

Aksidenti rrugor ka ndodhur orët e mëngjesit në autostradën A22, pranë daljes në veri të Veronas. Sipas mediave italiane viktima është një 51-vjeçar shqiptar, punëtor i një ndërmarrje autotransporti në Padova.

Kamionisti shqiptar u ka përplasur me një tjetër kamion dhe pasojat e këtij aksidenti ka qenë fatale për të. Akoma nuk dihet emri i shtetasit shqiptar.

Policia po punon për të kuptuar rrjedhën e incidentit zbardhur ngjarjen që i mori jetën 51-vjeçarit.

 

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në FacebookSHPËRNDAJE

Aksident i rëndë në Elbasan, humb jetën 65-vjeçari, policia arreston shoferin (Emri)

Denoncimi: “Eskobari” i Ballkanit emëronte punonjësit e tij në polici

Numri i fundit që ndodhet në vitin tuaj të lindjes tregon shumë për ju: 100% më saktë!

Çmendet moti, ja çfarë na pret javën që vjen

Shenjat e horoskopit që kurrë nuk duhet të dashurohen me njëra-tjetrën, përfundojnë gjithnjë në divorc

Protesta e PD/ Flet deputeti: Shqipëria nuk është më me lugatë por me Balil dhe Habil, nuk do të lejojmë që…

Pse janë trembur sot kaq shumë hordhitë korruptive të Shqipërisë?

EMRI/ Nuk i’u bind urdhërave të policisë, ja si e pëson shkodrani që po transportonte drogë (Video)

VIDEO/ Denoncimi i Berishës: Nuk është Kandahar, por Tirana!

Buxheti i Tiranës 2018: Sa do paguani për taksën e pronës (dyfish), parkimin, hapësirën, rekord nga ndërtimet…

Artikulli paraprakSazan Guri: “Viçin e kemi kushëri të shtatë, duhet të hamë mish nga kafshët që kanë më pak tru”
Artikulli tjetër“Rifilloi avazi! Jo vetëm ne, por edhe SHBA me BE e kanë gabim”, Rama ironizon opozitën