Ballina Aktualitet Kapet në Vlorë gomonia me drogë, më pas zbulojnë se…

Kapet në Vlorë gomonia me drogë, më pas zbulojnë se…

Foto Ilustruese

Një gomone me drogë është kapur pasditen e sotme në Gjirin e Petullës, në Karaburun të Vlorës. 

Në gomone janë gjetur disa bidonë me benzinë dhe një sasi kanabisi.

Mjeti lundrues është rreth 7 metra i gjatë dhe me dy motorë u gjet i braktisur.

Policia po kryen verifikimet për identifikimin dhe kapjen e pronarëve të mjeti lundrues.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook