Ballina Aktualitet Përplasje me armë mes rusëve dhe shqiptarëve në Greqi

Përplasje me armë mes rusëve dhe shqiptarëve në Greqi

Një përleshje me armë ka ndodhur ditë e sotme në Athinë mes shqiptarëve dhe rusëve.

Ngjarja ka ndodhur në zonën Peristeri pas një sherri midis dy grupeve.

Për arsye që nuk dihen ende, të dy grupet dolën në rrugë dhe nisën të qëllonin kundër njëri- tjetrit.

Raportohen se dy persona kanë mbetur të plagosur dhe janë dërguar me urgjenc në spital.

Policia gjeti 8 gëzhoja në vendngjarje.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook