Ballina Aktualitet Lajmi i Fundit/ Zbret çifti nga vinçi në Tiranë, negociata me ministren...

Lajmi i Fundit/ Zbret çifti nga vinçi në Tiranë, negociata me ministren dhe kryebashkiakun

Pas më shumë se dy orë duke qëndruar në majë të vinçit, zbret çifti i ish-të persekutuave që kërcënonin se do të hidheshin.

Ka qenë një punonjës i zjarrëfikëses, personi i cili ka hypur në vinç për të shpëtuar Ferdinand Saraçi dhe Teuta Gjinollari, dhe dy punonjës, njëri nga ministria e arsimit dhe tjetri nga bashkia e Tiranës, personat që kanë bindur çiftin të zbresin.

Ata ende nuk kanë publikuar kërkesat e tyre, por më herët në një interviste per mediat Gjinollari kishte kërkuar këstet e dëmshpërblimit. 

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook

LAJM I FUNDIT/ Ekzekutohet me armë shqiptarja në Greqi, dyshohet se e vrau…

E PAZAKONTË/ “Më jep vajzën për nuse, ose ju vrava të gjithëve”, nipi kërcënon me jetë xhaxhain

U arrestua për shpërdorim detyre, lirohet zyrtari i LSI-së. Prokuroria zbuloi se…

Durrës/ Akuzohet për shpërdorim detyre, cili është inspektori i Policisë i arrestuar nga SHÇBA

E rëndë! Banesa në Kombinat përfshihet nga flakët, 80-vjeçari shkrumbohet brenda saj

VIDEO/ Një burim i vërtetë frymëzimi, njihuni me motrat binjake që jetojnë me dy koka në një trup

EMRAT/ Ishin kthyer në makthin e pronarëve aziatikë, njihuni me “3 skifterët” shqiptarë në SHBA

Rikthehet “Balena Blu”, i merr jetën dy motrave minorene. Momenti para se të hidheshin nga kati i 10 (Video)

VIDEO/ Habit drejtori i Ujësjellësit: E kam lënë qëllimisht qytetin tre ditë pa ujë, s’më mori njëri në telefon

Durrës/ I sekuestrohet 2 milionë euro pasuri, kush është biznesmeni me precedentë (Emri)

Artikulli paraprakDurrës/ Arrestohet 46-vjeçari, u kap me drogë në banesë (EMRI)
Artikulli tjetërBalla takim urgjent me deputetët e PS-së, arsyeja: përfshirja e Saimir Tahirit në çështjen “Habilaj”