Ballina Aktualitet Makina bie në lumin Mat, në aksin Burrel – Bulqizë

Makina bie në lumin Mat, në aksin Burrel – Bulqizë

SHPËRNDAJE

Foto Ilustruese

Një automjet tip “Volkswagen Golf” ka rënë brenda lumit Mat në zonën në afërsi të Klosit, në aksin Burrel – Bulqizë.

Ngjarja ka ndodhur gjatë natës së brendshme, nuk dihet nëse ka njerëz apo jo.

Mësohet se policia pas njoftimit të marrë për ngjarjen ka shkuar në vendin  e ngjarjes.

Policia po heton rreth ngjarjes, ku akoma nuk dihet se si ka ndodhur.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në FacebookSHPËRNDAJE

Aksident i rëndë në Elbasan, humb jetën 65-vjeçari, policia arreston shoferin (Emri)

Denoncimi: “Eskobari” i Ballkanit emëronte punonjësit e tij në polici

Numri i fundit që ndodhet në vitin tuaj të lindjes tregon shumë për ju: 100% më saktë!

Çmendet moti, ja çfarë na pret javën që vjen

Shenjat e horoskopit që kurrë nuk duhet të dashurohen me njëra-tjetrën, përfundojnë gjithnjë në divorc

Protesta e PD/ Flet deputeti: Shqipëria nuk është më me lugatë por me Balil dhe Habil, nuk do të lejojmë që…

Pse janë trembur sot kaq shumë hordhitë korruptive të Shqipërisë?

EMRI/ Nuk i’u bind urdhërave të policisë, ja si e pëson shkodrani që po transportonte drogë (Video)

VIDEO/ Denoncimi i Berishës: Nuk është Kandahar, por Tirana!

Buxheti i Tiranës 2018: Sa do paguani për taksën e pronës (dyfish), parkimin, hapësirën, rekord nga ndërtimet…

Artikulli paraprakHasude me Arra.. A dini ta gatuani këtë ëmbëlsirë tradicionale ashtu siç duhet?
Artikulli tjetërVIDEO/ Ilary Blasi “lë” Totti-n për një tjetër? Puthet me fituesin e Grande Fratello VIP