Ballina Aktualitet Do ngulim çadrat në det , ankohen për hapësirën publike pushuesit në...

Do ngulim çadrat në det , ankohen për hapësirën publike pushuesit në Durrës

Edhe njëherë ka filluar sezoni turistik dhe pushuesit e Durrësit vijnë me po të njëjtën ankesë : “Na jepni hapsirën tonë publike”

Pushuesit Durrësak që kanë filluar pushimet si gjithmonë pak më herët fluksit ankohen se plazhet private po ua marrin vit pas viti dhe atë pak hapsirë që ju ka mbetur.

“Nuk kemi ku ngulim çadrat do ti ngulim mes detit tani” shprehet një pushues i revoltuar duke thënë që ky do të jetë viti i fundit që do të bënte plazh në Durrës nëqoftëse situata nuk ndryshon.

Ngremë pyetjen : Shqipëria po rritet turistikisht por po përzë pushuesit Shqipëtar apo privati po i përzë të dy ? Ajo cka na mbetet është të presim dhe të shohim rezultatet e turizmit.

Basha në Prishtinë, publikon fotot nga festa e 10-vjetorit të pavarësisë së Kosovës

Patozi: Mos mallkoni kot 18 shkurtin, problemi ishte mbyllja e turpshme e çadrës dhe…

Gjendet një i mbytur në Selenicë, ja dyshimet e para të policisë

Qosja: Pse nuk pranoj dekoratën e këtij regjimi

Aksidenti fatal në Shkodër/ Rritet bilanci i viktimave, humb jetën babai dhe dy vajzat

Aksident fatal në Shkodër, humb jetën babai dhe foshnja 8 muajshe

Arrestohen dy shqiptarët, kapen në kufi me 161 kilogramë drogë (Foto)

Tërbohet sërish moti, ja çfarë na pret javën e ardhshme

Deputeti i PD publikon dokumentat/ Rama do të prishë TK që të fshehë provat e krimit që ka bërë në 99-ën (Foto)

U arrestua nga policia shqiptare, hakeri 25-vjeçar për 60 ditë do të ekstradohet në SHBA ose…

Artikulli paraprakTërhiqen 2 deputetë të PD , priten më shumë ?
Artikulli tjetërJa kush janë 5 identitetet e vampirëve të emocioneve