Ballina Aktualitet Nis muaji i shenjtë i Ramazanit për të besimtarët myslimanë, këto janë...

Nis muaji i shenjtë i Ramazanit për të besimtarët myslimanë, këto janë VIP-at shqiptarë që kanë nisur sot agjërimin

Ka nisur sot muaji i shenjtë i Ramazanit për të gjithë besimtarët myslimanë.

Kanë qenë të shumtë ata që janë zgjuar në agim, kanë bërë faljen e radhës dhe kanë ngrënë mëngjesin, duke nisur agjërimin.

Por veç besimtarëve të thjeshtë, në këtë muaj të shenjtë janë bashkuar në agjërim edhe disa prej personazheve të njohur publikë.

Disa prej tyre, duke u uruar agjërim të lehtë, po i rendisim më poshtë:

Picture 1 of 12

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook