Ballina Aktualitet Një “kamikaz” që ecën me shpejtësi, ç’po ndodh në autostradën e Lushnjes

Një “kamikaz” që ecën me shpejtësi, ç’po ndodh në autostradën e Lushnjes

Një automjet me shpejtësi është duke ecur kundravajtje në korsinë e shpejtësisë pranë Lushnjes.

Në videon e mëposhtme një automjet tip “Audi A4” po ecën në korsinë e kundërt duke rrezikuar të përfshihet në aksident.

Nuk dihen ende shkaqet që kanë shtyrë shoferin e mjetit të marrë përsipër këtë akt duke rrezikuar jetën e tij dhe të personave të tjerë të cilët po udhëtojnë në këtë aksi rrugor.

Shpresojmë që kjo gjendje kaotike në këtë aks rrugor të mos kthehet në një tragjedi.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook
FOTO/ Shfaqet në publik Adriatik Llalla, kapet “mat” në kafe duke biseduar me….

“Kush mban përgjegjësi për mospërmbushjen e standardeve të sigurisë në shkolla?”

U shtrua me urgjencë në spital, kjo është gjendja shëndetësore e Tinka Kurtit

Grabitje me maska në Fier, ja shuma që u mor nga pika e këmbimit valutor

Familjarët e Klemend Balilit padisin policinë, gjykata pezullon urdhrin e Haki Çakos

Kryemadhi mesazh për të rinjtë: Dilni protestoni për Shqipërinë që ëndërroni, mos lejoni kërcënimet e Ramës…

Donald Lu ka një mesazh të fortë për klasën politike: Jepini fund …

Raporti/ Cilat janë degët më të kërkuara nga studentët?

Tinka Kurti shtrohet me urgjencë në spital, mjekohej prej kohësh nga….

Acari “pushton” Shqipërinë, sinoptikantët bëjnë me dije se…

Artikulli paraprakVIDEO/ Futbollisti i njohur konkurent në ‘The Voice’, rrëmben zemrat e jurisë
Artikulli tjetërMarrëveshja me presidentit të klubit, Cana bëhet aksioner