Ballina Aktualitet ‘Nuk dua t’ja di kush është Sokol Balla’, Rudina Xhunga flet për...

‘Nuk dua t’ja di kush është Sokol Balla’, Rudina Xhunga flet për largimin e saj nga ekrani

Shkëputja e papritur e gazetares së njohur, Rudina Xhunga nga ekrani dhe fokusimi i saj në median online, u bë pjesë e lajmeve mediatike.

E ftuar në një emision, Rudina është pyetur nëse kishte ndjerë konkurencë, duke iu referuar zërave se ardhja e Ballës në televizionin ku ajo punonte, ishtë shkak i largimit të saj.

Të jem e sinqertë, raportin me Ballën nuk e kam pasur kurrë problematik. Unë nuk jam njëri problematik, nuk krijoj probleme. Njerëzit kanë problemet e tyre, thjeshtë i transmetojnë, i transformojnë. Unë do ja dal pavarësisht burrë a grua qoftë” – tha Rudina.

LEXO EDHE:  "Sherri Nano-Bejleri", Rudina Xhunga "këshillon" moderatoren: Ilda pije një kafe me Muçin se...

“Unë jam mjaftueshmërisht Rudina Xhunga. Nuk dua t’ja di kush është Sokol Balla, s’kam dashur t’ja di kush është Blendi Fevziu’’– shtoi ajo.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook