Ballina Aktualitet Oriola Marashi: Se kuptoj se si më pranonin në lice të veshur...

Oriola Marashi: Se kuptoj se si më pranonin në lice të veshur kështu, modelja hap arkivën e fotove

Modelja Oriola Marashi kohët e fundit ka qenë në qendër të vëmendjes në mediat rozë dhe në rrjetet sociale.

Oriola ka studiuar në Lice për kanto, dhe gjatë ditës së sotme ka publikuar ca foto në “Instagram” ku ka rikthyer kohën kur ka qenë adoleshente.

Sopranoja nuk i ka kursyer batutat dhe ironitë. Ajo na prezanton me vajzën e Liceut, e cila duket shumë më ndryshe nga ç’është sot.

“S’e kuptoj si më pranonin në Lice të veshur kështu, uu po e di, ngaqë isha talent ghaaaa, dhe thoshin ‘gja’ artiste”– ironizon ajo.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook
Kryemadhi: Më 27 janar harrojini flamurët politik, të protestojmë për Shqipërinë, do të jetë mëkat për këdo që…

Aksident në aksin Kavajë-Tiranë, makina përplas çiklisitin 67-vjeçar

Berisha përkujton Rugovën: Sot shqiptarët përkujtojnë 12 vjetorin e vdekjes së Presidentit legjendar të Kosovës

Me shpejtësi skëterrë në autostradë, mjeti përfundon në kanal (Detaje)

“Po nuk të pata unë, s’të ka askush”, ja mesazhi i fortë për vrasjen e Arielës

VIDEO+16/ Pamje të rënda nga ngjarja që tronditi mbarë opinionin, publikohen filmimet e vrasjes në Tiranë

Kush është infermieri 23-vjeçar nga Fieri që i mori jetën Arielës (Foto)

Denoncimi/ Çifti i avokatëve po zhvasin shqiptarët

Basha ngushëllime Jonuz Musliut: Humbje e madhe e një luftëtari të palodhur

Detaje/ Kush janë dy të rinjtë të qëlluar gjatë mesditës së sotme në Tiranë (Emrat)

Artikulli paraprakDitë zie për klubin anglez, humb jetën futbollisti 29-vjeçar
Artikulli tjetërQeveria shet obligacionin 10-vjeçar me vlerë 3.5 mld lekë