Ballina Aktualitet Pedagogu “ofendon” Zhejin: Ka axhendë të fëlliqët, kot së koti…

Pedagogu “ofendon” Zhejin: Ka axhendë të fëlliqët, kot së koti…

Pedagog dhe pjasmarrës në politikë, Ardian Galdini reagon ashpër ndaj emisionit që drejton Artur Zheji.

Emisioni i fundit i Zhejit u ka kritikuar nga Ardian Galdini me arsyen se ka një axhendë të fëlliqët, me injorantë të ftuar që flasin kot.

Sipas tij ishte hera e fundit që ndjek emisionin të cilësuar “kot së koti”.

Shkrimi i Arian Galdini në Facebook:

“Vetëm Artur Zheji mund të bëjë bashkë një temë të pakuptimte, një axhendë të fëlliqët dhe një panel me injorantë të cilët plot kurajo hyjnë me çizmet e tyre të ndyra në territore që as i njohin fare….

Hera e parë që e ndoqa Zhejin dhe uroj të mos kem më fare ngasje për ta parë më herë tjetër….

Kot së koti…”

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook