Ballina Aktualitet Rama e nis javën duke publikuar pamje spektakolare, ja premtimi që bën...

Rama e nis javën duke publikuar pamje spektakolare, ja premtimi që bën për familjet e përmbytura

SHPËRNDAJE

Kryeministri Edi Rama i ka nisur ditën e sotme duke uruar gjithë ndjekësit e tij në Facebook me pamje spektakolare nga lumi Seman.

Rama bëri me dije se faza e emergjencës kaloi dhe se çdo familje e prekur nga moti i tërbuar do të rimëkëmbet.

Postimi i Ramës:

MIRËMËNGJES😀

dhe me këtë pamje spektakolare nga lumi Seman, i tërhequr tanimë në shtratin e tij, ju uroj një fillim jave të mbarë.

Faza e emergjencës kaloi, duke shënuar dëme shumë herë më të vogla se disa vjet më parë; gatishmëria dhe angazhimi maksimal vijojnë për rimëkëmbjen e çdo zone dhe çdo familje të prekur prej motit të tërbuar të tre ditëve të shkuara.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook

SHPËRNDAJE

Aksident i rëndë në Elbasan, humb jetën 65-vjeçari, policia arreston shoferin (Emri)

Denoncimi: “Eskobari” i Ballkanit emëronte punonjësit e tij në polici

Numri i fundit që ndodhet në vitin tuaj të lindjes tregon shumë për ju: 100% më saktë!

Çmendet moti, ja çfarë na pret javën që vjen

Shenjat e horoskopit që kurrë nuk duhet të dashurohen me njëra-tjetrën, përfundojnë gjithnjë në divorc

Protesta e PD/ Flet deputeti: Shqipëria nuk është më me lugatë por me Balil dhe Habil, nuk do të lejojmë që…

Pse janë trembur sot kaq shumë hordhitë korruptive të Shqipërisë?

EMRI/ Nuk i’u bind urdhërave të policisë, ja si e pëson shkodrani që po transportonte drogë (Video)

VIDEO/ Denoncimi i Berishës: Nuk është Kandahar, por Tirana!

Buxheti i Tiranës 2018: Sa do paguani për taksën e pronës (dyfish), parkimin, hapësirën, rekord nga ndërtimet…

Artikulli paraprakTatimet/ 9 dokumentet që biznesi mund t’i marrë online
Artikulli tjetërFinancat rendisin bashkitë më të mira sipas performancës, do habiteni se cila kryeson