Ballina Aktualitet “Rama si Kim Jong-u, mundohet të shuajë vetminë me…”. Sali berisha shfrenon...

“Rama si Kim Jong-u, mundohet të shuajë vetminë me…”. Sali berisha shfrenon fantazinë (FOTO)

Sali Berisha nuk harron si gjithmonë të kritikojë kryeministrin Edi Rama me fjalë nga më të ndryshme.

Berisha ka postuar në rrjetin social Facebook foto ku e krahason kryeministrin me “të parin” e Koresë së Veriut, Kim Jong.

Në foto duket Edi Rama në postimin e fundit ku ai bëri duke luajtur basketboll me në krah disa nga stafi i tij, dhe në foton krahasuese shfaqet Kim Jong me mbështetës të tij.

Sali Berisha shprehet se janë njëlloj pasi mundohen ta shuajnë vetminë duke pozuar me ministrat e vet.

Postimi i tij:

“Qytetari dixhital shkruan: Vetem Rama dhe Kim Jong-Un, shuajne braktisjen dhe vetmine duke pozuar me ministrat e vet! sb”

Image may contain: one or more people, shoes, basketball court and indoor
Image may contain: 1 person, standing and outdoor
Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook