Ballina Aktualitet Shkodër/ Ngritja e psitonave pa paralajmëruar, makinat çahen në mes të rrugës...

Shkodër/ Ngritja e psitonave pa paralajmëruar, makinat çahen në mes të rrugës (Foto)

Aktivisti, Mirsad Basha ka publikuar disa pamje alarmante, ku denoncohet ngritja e pistonave të rrugës në mënyrë të papritur.

Ky fenomen, i cili përsëritet për herë të katërt në këtë qytet, mund të shkaktojë aksidente me pasoja fatale.

Aktivisti ka publikuar fotot, pasi ka qenë dëshmitar okular i aksidentit të rradhës, ku është dëmtuar një automjet.

Kjo është papërgjegjshmëri e mirëmbajtësve të rrugës në Shkodër dhe duhen marrë masa për të shmangur tragjesi të mundshme.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”1190″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook