Ballina Aktualitet Shpërthim tek “Komuna e Parisit”, dëmtohet biznesi

Shpërthim tek “Komuna e Parisit”, dëmtohet biznesi

Një shpërthim ka ndodhur orët e para të mëngjesit të sotëm në Tiranë, në zonën e “Komunës së Parisit”.

Njoftimi i policisë:

Rreth orës 03:35, në rrugën “Komuna e Parisit’, është dëmtuar dera e një lokali “Fast Food”, ndërsa paraprakisht dyshohet se mund të jetë nga një sasi e vogël lënde artizanale.

Grupi hetimor vijon punën për zbardhjen dhe sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes, shtojnë të njëjtat burime.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook