Ballina Aktualitet Super video për rastin e festave të Nëntorit, realizim i shkëlqyer nga...

Super video për rastin e festave të Nëntorit, realizim i shkëlqyer nga nxënësit e kolegjit “Turgut Özal”

Nxënësit e kolegjit “Turgut Özal” kanë realizuar një klip fantastik me rastin e festave të Nëntorit.

Video dhe kënga është krijuar dhe realizuar nga stafi i kolegjit në Tiranë dhe Durrës, bashkë me nxënësit e saj.

Së bashku me fëmijët e “QKF” të qyteteve të Durrësit, Krujës dhe Vlorës kanë arritur të xhirojnë këtë klip të mrekullueshëm, ku urojnë dhe festojnë Festat e Nëntorit për të gjithë shqiptarët kudo që janë.

Ju ftojmë të shikoni videon e mëposhtme e titulluar “Me Flamurin në Zemër”:

🇦🇱

Super video për rastin e festave të Nëntorit 🇦🇱🇦🇱 Realizuar nga Turgut Ozal Colleges official

Posted by SHQIPERIA IME on 27.11.2017

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook