Ballina Aktualitet Takimi i fshehtë i kryeministrit me Tahirin, reagon ish-ministri i Ramës…

Takimi i fshehtë i kryeministrit me Tahirin, reagon ish-ministri i Ramës…

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka ironizuar takimin mes Kryeministrit Edi Rama dhe ish-ministrin të Brendshëm, Sajmir Tahiri.

Përmes një postimin në rrjetin e tij socila Facebook, Manjani ka reaguar rreth takimit të Ramës dhe Tahirit në mjediset e një spitali privat në Tiranë.

Ish-ministri i Drejtësisë, shkruan se sa herë themi Spital, na kujtohet një Qemal dhe anasjelltas, duke sjellë në vëmendje faktin se Tahiri ka drejtuar fondacionin Qemal Stafa, ndërsa ky i fundit u vra pranë spitalit.

Postimi i Manjanit në Facebook:

Ja si përsëritet historia:

Qemal Stafën e vranë pranë spitalit!

Drejtorin e Fondacionit “Qemal Stafa” e takojnë në spital, brenda!

Tani sa herë themi Spital na kujtohet një Qemal! Dhe anasjelltas…

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook